Futbol

Müslüm Gülhan: “Onana’ya verilen paralar nereye gitti?

Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Konferans Ligi'nin 3. hafta mücadelesinde deplasmanda karşılaştığı Norveç ekibi Bodo Glimt ekibine 3-1 mağlup olması ardından Jean Onana yine tartışılmaya başladı.

NationalTurk yorumcusu ve Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü kurucusu Müslüm Gülhan konuk olduğu SportsTV’de Onana ile ilgili çok çarpıcı yorumlarda bulundu.

Beşiktaş’ın UEFA Avrupa Konferans Ligi’nin 3. hafta mücadelesinde deplasmanda karşılaştığı Norveç ekibi Bodo/Glimt ekibine 3-1 mağlup olması sonrasında maç sonu SportsTV konuğu olan Müslüm Gülhan’ın Onana ve Sergen yalçın ile ilgili söyledikleri şu şekilde oldu:

Müslüm Gülhan: “Onana’ya verilen paralar nereye gitti?

Müslüm Gülhan: “Onana diye bir oyuncu aldılar, 11 ile 15 milyon euro arasında bir para verdiler. Beşiktaş’a geldiği zamanki değeri 750 bin euro’muş. Bu para nereye gitti? Ona da yazık, bugün mecbur kaldılar oynatmaya, sadece yan pas yaptı. Bugün de ne olduğu ortaya çıktı.”

 

Müslüm Gülhan Programın bir bölümünde de Ahmet Nur Çebi’nin Sergen Yalçın ile yaşadığı problemli dönemine de değindi.

“Sergen Yalçın’a karşı zaten örgütlü bir kötülük vardı.”

Müslüm Gülhan: Beşiktaş bu hale düşer mi? Yazık. Ahmet Nur Çebi ne yapıp edip burada olması gereken Sergen Yalçın’ı yedi. Sergen Yalçın’a karşı zaten örgütlü bir kötülük vardı.”

 

User Rating: Be the first one !
Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu