DünyaGündem

Paris Saint Germain’den Wayne Rooney için servet!..

Paris Saint Germain’den Wayne Rooney’e servet!.. İngiltere’nin saygın gazetelerinden ‘The Times’, Paris Saint Germain’in, Manchester United’ın yıldızı Wayne Rooney’i gözüne kestirdiğini yazdı.

The Times’a göre, Fransız ekibi yaz döneminde yaklaşık 50 milyon euro’luk bir teklifle United’ın kapısını çalacak. Ntvspor’un haberine göre, İngiltere’nin saygın gazetelerinden ‘The Times’, Paris Saint Germain’in, Manchester United’ın yıldızı Wayne Rooney’i gözüne kestirdiğini yazdı. Gazeteye göre, Fransız ekibi yaz döneminde yaklaşık 50 milyon euro’luk bir teklifle United’ın kapısını çalacak.

“Paris Saint Germain, yaz aylarında Manchester United’ın Wayne Rooney’e bağlılığını test edecek”… Bu ifade, İngiltere’nin saygın gazetelerinden The Times’a ait. Gazete, bu sezon Robin van Persie’nin gölgesinde kalmış görünen Rooney için, Fransız ekibinin cömert bir teklifle United menajeri Alex Ferguson’ın kapısını çalacağını öne sürdü. The Times’a göre Paris Saint Germain, 9 sezondur United formasını giyen 27 yaşındaki golcü için yaklaşık 50 milyon euro’yu gözden çıkarmış durumda.

Gazete, menajer Ferguson’ın satışa onay vermesi halinde, İngiliz ekibinin Rooney’nin haftalık 250 bin sterlinlik astronomik maaş yükünden de kurtulacağını yazdı. Rooney’nin, Manchester United ile sözleşmesi 2015 yılında sona eriyor. The Times, Ronaldo gibi bir ismi gözden çıkaran United’ın, Van Persie – Hernandez ve Welbeck gibi alternatiflerin olduğu bir ortamda, Rooney için gelecek yüklü bir teklifi kabul edebileceğini ileri sürdü.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu