FutbolGündemSon DakikaTransfer

Samet Aybaba, Medical Park Antalyaspor’da!

Beşiktaş Eski Teknik Direktörü Samet Aybaba, Medical Park Antalyaspor yöneticileriyle görüşüyor. Başkan Gültekin Gencer, transferin yüzde 90 sonuçlandığını söyledi.

Teknik Direktör Samet Aybaba, Medical Park Antalyaspor’la görüşmek üzere kente gelmişti. Akşam Medical Park Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer ve yöneticilerle yapılan ilk görüşmenin ardından Aybaba, dün yine kırmızı-beyazlıların tesislerinde yönetimle bir araya geldi.

Görüşmeler hakkında bilgi veren Medical Park Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, Samet Aybaba ile yüzde 90 anlaşmaya vardıklarını belirtti. Detaylı bir görüşme yaptıklarını hatırlatan Gencer, “Görüşme devam ediyor. Kesin neticeyi kısa süre içinde açıklayacağız. Görüşmelere devam ediyoruz. Antalyaspor’un yeni teknik direktörünü en geç 2 saat içinde açıklayacağız. Şuan detayları görüşüyoruz. Problem çıkacağını düşünmüyorum. Her şey olumlu görünüyor. Samet Aybaba, yüzde 90 Antalyasporlu olacak” diye konuştu.
Samet Aybaba’nın çalıştırdığı eski kulübü Beşiktaş ile her hangi bir probleminin olmadığını ifade eden Gencer, “Beşiktaş’tan anlaşarak ayrıldı. Yeni bir kulüple anlaştığı zaman Beşiktaşla olan olayı fes oluyor. Aybaba, eski bir dostumuz arkadaşımız. Kendisi Gündüz Tekin adına düzenlenen turnuvaya katılmak üzere yurt dışındaydı. Geldikten sonrada biz davet ettik. Bugün görüşmeleri bitireceğiz” dedi.
Transfer konusuna da değinen Başkan Gencer, “Bir yabancı, bir yerli iki oyuncuyla ilgileniyoruz. Bu iki oyuncuda 3 büyüklerde oynadı. Biri sağ kanat diğeri santrafor. Onlarında transferi bitmek üzere” diye konuştu.

Ömer Şişmanoğlu transferi hakkında da açıklama yapan Başkan Gencer, “O transfer sonuçlandı sıkıntı yok. Beşiktaş’tan iki futbolcu alacağız. O futbolculara da Samet Aybaba karar verecek” şeklinde konuştu
Kırmızı-beyazlıların hedefindeki yerli futbolcunun Trabzonspor’dan ayrılan Halil Altıntop olduğu öğrenildi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu