FutbolGündem

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal; Adnan Polat travmadan kurtulamadı

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal; Adnan Polat travmadan kurtulamadı… Ünal Aysal, eski başkan Polat’ın ibra edilmemesinde hiçbir etkilerinin olmadığını, olayın kendisi için de sürpriz olduğunu söyledi.

Hürriyet Gazetesi’nin haberine göre, Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, sarı – kırmızılı kulübün eski başkanı Adnan Polat’ın ‘travmadan’ kurtulamadığını belirtti. Polat ve arkadaşlarının genel kurulda ibra edilmemesinde hiçbir etkilerinin olmadığının altını çizen Ünal Aysal, şunları söyledi:

“Adnan Polat, sürekli bazı şeyleri gündeme getiriyor. İbra edilmeme olayında bizim hiçbir etkimiz olmadı hatta bu olay benim de için de sürpriz oldu. Mahkemeye veren biz değil, Adnan Polat ve arkadaşlarıdır. Adnan Polat’ın disiplin kuruluna sevkini iki defa ben engelledim ve iki kez Galatasaray eski başkanı disiplin kuruluna sevk edilemez dedim” ifadelerini kullandı.

Bana yapılanlar Aysal’a yapılsa…

Aysal’ın açıklamalarına yanıt gecikmedi… TV 8’e konuşan Adnan Polat şu ifadeleri kullandı: “Merak ediyorum son 1,5 senede yaşadıklarımın 10’da 1’i kendi başına gelseydi acaba ne hissederdi. Ben genel olarak kindar biri değilim ama kırgın olduğumu söyleyemeyeceğim kimse yok; fakat affedemeyeceğim isimler var. Bunların kim olduğunu biliyorsunuz zaten.”

Kıraç; Galatasaray bir bütündür

Galatasaray Lisesi’nin 531. Kuruluş Yıldönümü Kutlamaları ve 1962 yılı mezunlarının Madalya ve Berat Töreni, dün Galatasaray Lisesi’nde gerçekleşti. Galatasaray Eğitim Vakfı Başkanı İnan Kıraç, “Galatasaray bir bütündür. Galatasaray, mekteplisi, üniversitelisi ve taraftarıyla bir bütündür bu bütünlüğü bozmaya çalışıyorlar ama Galatasaray bütünlüğü bozulmaz” dedi.

Kimseyi hedef almadım

Geçen ay yapılan divan kurulu toplantısında, “Başkanın yanında olalım” şeklindeki sözlerinin yönetim içinde bazı isimleri hedef gösterildiği yönündeki iddialara ise Kıraç, “Benim kismeye hedef aldığım yok” diye konuştu.

Başka bir gazetecinin, “Galatasaray tarihinin kitabında Adnan Polat’ın Galatasaray tarihinden silindiği şeklinde spekülasyonlar yapılıyor” demesi üzerine, “Ben bunu kabul etmiyorum. Galatasaray’a hizmet eden kimse silinemez” yanıtını verdi.

NationalTurk Haber
Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu