Futbolu buradan takip et !
Beşiktaş’ta Şenol Güneş deprem! Yollar ayrılıyor mu?
09 Şubat, 2019 | 08:51

Beşiktaş'ta Şenol Güneş deprem! Yollar ayrılıyor mu?

Beşiktaş’ta Şenol Güneş depremi ile yollar ayrılacak iddiası gündeme bomba düştü. İlk iki sezonunda Beşiktaş’ta şampiyonluk yaşayan, bu yıl ise zirvenin uzağında kalan Şenol Güneş’in Beşiktaş ile yolları ayrılacağı iddia edildi.

2 Haziran 2015’te Beşiktaş’a imza atan ünlü teknik direktör Şenol Güneş’le yollar ayrılıyor. Bu kararın bugün oynanacak Bursa karşılaşmasından sonra açıklanacağı öğrenildi.

Deneyimli teknik adam ile Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın arasının bir süredir iyi olmadığı, biriken sorunların tarafları ayrılık noktasına kadar getirdiği ifade edildi. Fanatik’in haberine göre, kamuoyu önünde iki taraf uyumlu bir çalışma ortamı olduğunu söyleyen açıklamalar yapsa da, kapalı kapılar ardında durumun çok farklı olduğu, sert tartışmaların yaşandığı belirtildi.

Bugünkü Bursa maçı sonrası yollar ayrılıyor

Takımın teknik patronu Şenol Güneş’in özellikle Beşiktaş’a gelmesinde büyük katkısı olan Ahmet Nur Çebi yönetimden ayrıldıktan sonra kendisini yalnız hissettiği ve yönetimden gereken desteği göremediği için sıkıntılı olduğu ifade ediliyor. Bugün Bursa ile Vodafone Park’ta kritik bir mücadeleye çıkacak olan siyah-beyazlılarda kararın, karşılaşmanın ardından açıklanacağı öğrenildi.

Futbolistan Yorumları
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
Yorum Bırakın


Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Etiketler: Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş, Bursaspor, Fikret Orman, Senol Gunes,

Futbolu buradan takip et !

© 2011 Futbol Gazetesi - Futbol Haberleri - Futbolistan.net - Futbol sadece futbol değildir.