FutbolGündem

Ahmet Çakar ve Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu birbirine girdi

NationalTurk’ün haberine göre, Ahmet Çakar ve Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu Beyaz TV’de yayınlanan Derin Futbol adlı programda birbirine girdi. Ahmet Çakar Şekip Mosturoğlu ikilisinin tartışmasında hakaretler havada uçuştu.

NationalTurk’ün haberine göre, Beyaz TV’de yayınlanan Derin Futbol adlı programda eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar Şekip Mosturoğlu ile kapıştı. Ahmet Çakar’ın şike soruşturmasındaki gizli tanığın Şekip Mosturoğlu olduğunu iddia etmesi üzerine canlı yayına bağlanan Fenerbahçe Asbaşkanı, Çakar’ı çileden çıkardı.

Şekip Mosturoğlu, katıldığı programın hangi programda yayınlandığını ve buna benzer sorular sorunca Ahmet Çakar sinirlenerek “Benimle adam gibi konuş kardeşim, deminden beri oynuyorsun zaten. Adam gibi konuş, dalga mı geçiyorsun sen bizimle” dedi.

Ahmet Çakar’ın sert tepkisine karşı Mosturoğlu’nun “İçtiğin maddeyi fazla kaçırdın herhalde” sözü programı iyice gerdi. Mosturoğlu’nun programla dalga geçtiğini ifade eden Çakar “Bizimle adam gibi konuş dedim” dedi. Ali Rıza Dizdar’ın konuşmaları sırasında kendisini savunmakla hata ettiklerini belirten Çakar, “Ali Rıza Bey, ‘hanımının arkasına saklanmasın’ dediğinde biz seni savunduk ama hata yapmışız” diye konuştu.

Yaklaşık 20 dakika süren Ahmet Çakar Şekip Mosturoğlu kavgasında hakaretler havada uçuştu.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu