FutbolGündem

Eski milli futbolcu Fatih Akyel kalp krizi geçirdi!..

NationalTurk’ün haberine göre, eski milli futbolcu Fatih Akyel kalp krizi geçirdi. Hastaneye kaldırılıp yoğun bakımda tutulan Fatih Akyel’e anjiyo işlemi uygulandı. Fatih Akyel’in tehlikeyi atlattığı öğrenildi.

NationalTurk’ün haberine göre, Türk futbolunun başarılı isimlerinden Fatih Akyel kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı. Yeşilköy’deki International Hospital Hastanesi’ne kaldırılan ve müşahede altında tutulan Fatih Akyel’in ciddi tehlikeyi atlattığı bildirildi.

Fatih’in amcası Bülent Akyel, yeğeninin hayati tehlikeyi atlattığını ve sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi. Bülent Akyel, “Kalp krizi geçirdi. Anjiyo ameliyatına alındığında kalbi durmuştu. Bir damarı tıkalıymış zaten. Doktorlar kapalı damarı açtı ve kalbini şokla çalıştırmışlar. Şu anda yoğun bakımda. Herhangi bir hayati tehlikesi yok” diye konuştu.

Fatih’i eski takım arkadaşları tarafından unutulmadığını söyleyen Akyel, “Ziyarete gelenler ve telefon edenler oldu. Hasan Şaş devamlı buradaydı. Fatih Hoca ve Müfit Hoca arayıp sağlık durumu hakkında bilgi aldı” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu