FutbolGündem

Lefter Küçükandonyadis’in Büyükada’daki heykeli mühürlendi!..

NationalTurk’ün haberine göre, Türk futbolunun ve Fenerbahçe’nin efsanelerinden Lefter Küçükandonyadis’in eşinin heykelin yerini beğenmemesi üzerine ortaya iç acıtan bir görüntü çıktı! Savcı, Lefter’in heykelinin üzerine siyah örtüyle örtüp heykele mühür vurdu…

Heykelin yerini beğenmeyen Lefter’in eşi Stavrini Andonyadis’in başvurusu üzerine dün Büyükada Özgürlük Parkı’na gelen savcı, izinsiz iş yapıldığı gerekçesiyle heykelin üstünü örtüp mühür vurdurdu.

Fanatik’in haberine göre Lefter Küçükandonyadis’in Büyükada’daki heykeli, eşi Stavrini Andonyadis’in başvurusu üzerine savcılık tarafından üstü kapatılıp mühürlendi. Efsane futbol adamının Büyükada Özgürlük Parkı’na konulan heykeli, eşinin sarı lacivertli kulübe yaptığı başvuru sonrası tartışmalara neden olmuştu.

Lefter’in heykelinin Galatasaraylı olarak bilinen bir işletmecinin reklamını yapmak için bir bahçeye konulduğunu söyleyen Stavrini Andonyadis, heykelin, Büyükada Meydanı’nda Lefter’in her zaman oturduğu yere konulmasını istemişti.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu