FutbolGündemMagazinSon Dakika

Mehmet Demirkol’dan çarpıcı açıklamalar…”Seyirci bravo mu diyecekti…dört tane yediniz!”

NtvSpor'da Spor Servisi Programında konuşan Mehmet Demirkol,gündeme dair bomba açıklamalarda bulundu.Fatih Terim ve Milli Futbolcuları hedef tahtasına alan,ünlü yorumcu,''Müşteri muamelesi yapılıyorsa,yuhalarım hatta Kazakistan maçınada gitmem'' dedi.

İşte Mehmet Demirkol’un yaptığı açıklamalar ;

“Seyirci yuhaladı. Ne kadar ayıp, cık cık cık falan. Böyle oynarsan yuhalar, bunlar müşteri değil mi? Sen bu insanlara müşteri demiyor musun? Müşteri muamelesi yapmıyor musun? Adam 2 bin liraya kombine alıyor, doğru düzgün davranmadın diye iptal ediyorsun. Tiyatro gibi davranıyorsun. Tiyatroda kötü oyuncuya domates atılır. Sen affedersin Kral Liar’ı şeyedersen, sana domates atarlar. Atacak tabi bu iş böyle. Küfür etti, yok mu pasolig. Brezilya’ya karşı kullanılmıyor.  Kayserispor’a karşı kullanılıyor. Ne güzel” dedi.

Milli Takımın performansını eleştirmeye devam eden Demirkol, “Seyirci bravo mu diyecekti. Dört tane yediniz, keşke yedi yeseydiniz mi diyecekti. Sen insanlara müşteri muamelesi yaparsan, onlar da seni yuhalar. Bu iş basit. Adam gibi futbol oynanacak diye 50 bin kişi geldi. Lig maçlarına geliyorlar mı? Gelmiyorlar; çünkü top oynanmıyor. Adam oturuyor televizyon karşısına. Açık kanallarda da yayınlanıyor. Chelsea-Manchester United maçını izliyor. Ne gidip oraya eziyet çekecek. Niye geldi. Çünkü Neymar geldi. Benim 5.5 yaşındaki oğlum gidelim gidelim dedi. O çocuklar Neymar’ı izlemeye geldi. Dünkü seyircide taraftar değildi. İyi bir seyirciydi. İlk yarının ortalarında Willian bir çalım attı. 50 bin kişiden ses çıktı. Çünkü tepki veriyor. Adam seyirci. Maça bakıyor. İyi bir şey olduğunda alkışlıyor. Parayı vermiş, müşteri gibi davranıyor. İyi olanı alkışlıyor, kötü olanı da yuhalıyor. Bu kadar basit” ifadelerini kullandı.

“Benim oyuncumu niye yuhalıyorsun” yorumuna katılmayan Mehmet Demirkol, “Yuhalarım. Kazakistan maçına da gitmem. Çünkü çok kötü oynuyorsunuz. Niye gideyim! Futbol oynamıyorsunuz. Bu askeriye değil. Asker olur, vatan borcudur. Ne yapsa da alkışlarım. Üç milyon beş milyon alıyorsunuz. Bana müşteri muamelesi yapıyorsunuz. Restoranta gidiyorum. Yemekler kötü, lavabosu pis. İdare edin mi diyorlar. Yuhalarım, yuhalayacağım.” diye konuştu.

Kaynak : NationalTurk.Com

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu