GündemVideo

Sadri Şener, Levent Kızıl ve Serdar Kulbilge gözaltında / Şike son dakika

Şike soruşturmasında ikinci dalga! Trabzonspor Başkanı Sadri Şener gözaltına alındı, Sadri Şener gözaltında! TFF yönetim kurulu üyesi Levent Kızıl ve kaleci Serdar Kulbilge de gözaltına alındı. / Sadri Şener gözaltında… Şike son dakika haberleri

Şike soruşturmasında beklenen ikinci şok dalga bu sabah gerçekleştirildi ve 22 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, TFF eski yönetim kurulu üyesi ve milli takımlar sorumlusu Levent Kızıl ile TFF yöneticisi Mümtaz Karakaya ve Gençlerbirliği’den Ankaragücü’ne transfer olan kaleci Serdar Kulbilge de bulunuyor.

İstanbul’da gözaltına alınan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, gazetecilerin sorusuna “Neden gözaltına alındığımı bilmiyorum. Emniyette söyleyecekler” şeklinde karşılık verdi. Sağlık kontrolünden geçirilen Sadri Şener İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

TFF eski yönetim kurulu üyesi Levent Kızıl da iddialara göre menajerlik sınavı sorularının çalınmasıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alındı. Levent Kızıl da Vatan caddesindeki İstanbul Emniyeti’ne götürüldü. Gözaltı sayısının artabileceği yorumları yapılıyor.

Levent Kızıl’ın TFF menajerlik sınavı sorularının çalınması ve satılmasıyla ilgili olarak gözaltına alındığı iddia edildi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu