Gündem

Saint Etienne-Karabükspor UEFA avrupa ligi maçı nefes kesecek!

Temsilcimiz Karabükspor,28 Ağustos Perşembe günü saat 21.30′da TRT Spor’dan naklen yayınlanacak UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme maçında Fransa temsilcisi Saint-Etienne ile karşılaşıyor.

Karabükspor UEFA Avrupa Ligi ön eleme maçında Fransız temsilcisi Saint Etienne ile karşılaşıyor.İlk maçta Türkiyede 1-0′ın avanrajıyla maça çıkacak olan Tolunay Kafkas’ın öğrencileri,turu geçmek için mücadele edecek.

Saint-Etienne – Karabükspor Maçı Saat Kaçta? Hangi Kanalda?

Geoffroy Guichard stadında oynanılacak olan mücadeleyi Ukraynalı hakem Levgenii Aranoskyi yönetecek.Maç 21.00′dan itibaren TRT-Spor ekranlarından naklen yayına verilecek.

Karabükspor : Saint-Etienne’nin fişini çekecegiz!

Maç öncesi yapılan açıklamalarda Karabüksporlu futbolcuların maçın ciddiyetini kavradıklarını,ne olursa olsun turu geçmek ve Avrupa Ligi gruplarında kalmak için ellerinden eleni yapacaklarını beyan ettiler.Mevlüt Erdinç gibi üst klasman futbolcuların Saint Etienne için büyük güç sarf ettiğini beyan eden Karabüksporlu oyuncular,hepsinin önlemini Tolunay Kafkas’ın verdiği direktif ve taktiklerle aldıklarını,sürpriz bir galibiyetle Saint Etienne’nin fişini çekeceklerini söylediler.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu